MKE
Małe Kanały Elektroinstalacyjne
KPP
Kanały Elektroinstalacyjne Podparapetowe

Systemy elektroinstalacyjne

KE (Kanały Elektroinstalacyjne)

Duże przekroje pozwalają na umieszczenie dużej ilości przewodów (>200 ⌀ 5,2 w KE60/150). Służą do układania głównych tras kablowych. 

W wersji podstawowej nie mają wbudowanej przegrody ale w swojej podstawie posiadają wbudowane teowe wsporniki, które służą do montowania przegród lub innego osprzętu t.j. np. puszki kanałowe KD. Wszystkie kanały typu KE są wyposażone w klamry rozporowe. Głównym zadaniem klamer jest usztywnienie kanału oraz przytrzymanie przewodów zanim zostanie założona pokrywa.

MKE (Małe Kanały Elektroinstalacyjne)

Przeznaczony jest do prowadzenia małych i średnich instalacji elektrycznych oraz teleinformatycznych. MKE TS posiadają na spodzie podstawy taśmę samoprzylepną, która pozwala na przymocowanie ich do różnych powierzchni bez potrzeby wiercenia otworów. Dodatkowo produkowane w specjalnej technologii pozwalającej uzyskać kolor i fakturę zbliżoną do drewna. Właściwości użytkowe listew i kanałów drewnopodobnych są takie same jak listew i kanałów koloru białego.

KPP (Kanały Elektroinstalacyjne Podparapetowe)

Kanały KPP różnią się od kanałów KE sposobem mocowania pokrywy. W kanałach KPP pokrywę montuje się wewnątrz kanału. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość montowania kanału bardzo blisko różnego rodzajów elementów, między innymi pod parapetami, czy kanałów jeden obok drugiego. Inną istotną cechą jest  bezpośredni montaż puszek kanałowych KD i ramek RK.

LPO (Listwy Elektroinstalacyjne Półokrągłe)

Do prowadzania instalacji teleinformatycznych i elektrycznych zarówno po podłodze jak i po ścianach. Dostępne kolory to: szary, biały, drewno jasne, drewno ciemne.

MKE

Bezinwazyjny montaż małych instalacji

KE

Duża ilośc przewodów
Przegrody dla odrębnych instalcji

MKE TS

Szybki montaż MKE TS (zintegrowana Taśma Samoprzylepna)